O mnie

Najgorzej podobno pisać właśnie o sobie, ale może dam radę. Jestem psem, pudlem nawet podobno szlachetnie urodzonym, ale ja tam do tytułów wagi nie przywiązuję. Pies to pies – cztery łapy i pysk kudłaty. U mnie to nawet bardzo i trzeba mi te kudły co jakiś czas przycinać. Ale nie ja sie tym zajmuję ale moje człowieki, czyli Kasia i Karol. Są całkiem fajni i dbają o mnie, jeść dają i dużo przytulają. Mówią, że to z miłości, a że ja lubię mizianko i przytulaski to niech to robią kiedy chcą.

Mam prawie rok, a więc jestem szczeniakiem, który uczy się jeszcze świata. Ja uczę się go dość późno, bo miałem po drodze różne przygody, które opisałem w poście: Jak poznałem moje człowieki. Przygody już za mną, mam nadzieję i teraz będzie już tylko lepiej.

Jak na swój wiek jestem dość zrównoważonym psem, a moje człowieki to się śmieją, że wręcz myślicielem i filozofem. Lubię sobie posiedzieć i pomyśleć. Do tego jestem czekoladowy więc wybrali mi imię Budyń. I nawet mi pasuje to nie będę się kłócił.

Ponieważ Kasia i Karol prowadzą już od kilku lat swoje strony, to i ja postanowiłem, że gorszy nie będę. Szybko nauczyłem sie dyktować co mam do powiedzenia (łapy źle działają na klawiaturze) i założyłem własna stronę. Będę na niej pokazywał Wam mój psi świat. Powiem Wam jak ja widzę otaczającą mnie przestrzeń, czego oczekuję i co mi służy, a co wręcz utrudnia mi życie. Tak więc każdy kto szuka porad odnośnie psów pewnie znajdzie coś dla siebie.

Będzie też vlog, czyli zapis moich przygód w postaci krótkich filmów. Postaram się by było głownie śmiesznie, ale jak będą też poważne tematy, to się nie obraźcie. Postaram się też pokazywać ciekawe miejsca i rzeczy które dla psów są fajne.

Pozdrawiam i dawajcie znać, że tu jesteście, zostawiając swój odcisk łapki pod postami.

Budyń

zamknij